Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Producent: BODYDRY

 Najbardziej zaawansowana technologicznie seria bielizny BodyDryBikomponentowa struktura dzianiny utrzymuje skórę sucha i optymalizuje mikroklimat systemu ubioru nawet w trakcie wyjątkowego wysiłku.


Po każdej stronie materiału zastosowano różne włókna. W ten sposób wytworzono dwie odmienne powierzchnie:
1) pierwsza (POLIPROPYLEN) stanowiąc warstwę dystansowa odprowadza wilgoć od skóry do następnej warstwy dzianiny. 100% ANTYBAKTERYJNA – ochrona wynika z naturalnych właściwości włókna. Efekt dodatkowo wzmocniony jest JONAMI SREBRA na stale umieszczonymi w włóknie elementarnym
2) druga zaś (POLIAMID) warstwa absorbcyjną – rozprasza wilgoć na swojej powierzchni i błyskawicznie schnie. 

Budowa wyrobu oparta jest na mapie ciała , w której wyszczególniono strefy wzmożonego pocenia się oraz strefy zwiększonej ochrony termicznej. Jest anatomicznie dopasowana do układu mięśni.

Najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, idealne dopasowanie, optymalny komfort w każdej sytuacji. Specjalne elastyczne strefy 3D odpowiadają za zoptymalizowana mobilność mięśni oraz ich kontrolowany ucisk wspomagający lepsze ukrwienie podczas wysiłku •fizycznego.
Zachowuje kształt nawet po długim czasie użytkowania.
Jest bakteriostatyczna i antyalergiczna

WYPRODUKOWAN W POLSCE
z najwyższej jakości włókien Włoskich.

Bielizna BodyDry dzięki unikalnemu sposobowi wytwarzania materiału z którego jest wykonana, charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem eksportu wilgoci z powierzchni ciała.

W użytkowaniu wygląda to tak że w momencie tworzenia się kropli potu na powierzchni ciała, 
zewnętrzna warstwa materiału (bardziej chłonna) wyciąga wilgoć na zewnątrz i rozprowadza ją na dużą powierzchnię co powoduje przyspieszone parowanie. Warstwa wewnętrzna, dzięki temu pozostaje sucha, zapewniając użytkownikowi komfort nawet przy wielogodzinnym wzmożonym wysiłku.

kolor:
czarno-pomarańczowo-szary


skład: 
48% poliamid
46% polipropylen
6% elastanW PRZYPADKU BRAKU DOSTĘPNOŚCI ŻĄDANEGO ROZMIARU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. SPROWADZIMY GO DLA CIEBIE!