Wczytuję dane...
Gwarancja: 1 rok
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: TOMTOM

Odkryj swoją kolejną przygodę

 • Dostosuj poziom wyzwania. Planuj kręte i pagórkowate trasy
 • Odkryj najlepsze, specjalnie opracowane trasy na świecie
 • Aktualizacje za pośrednictwem Wi-Fi®. Komputer nie jest potrzebny
 • Odkrywaj, personalizuj i ciesz się zadziwiającymi trasami dzięki MyDrive
 • Zgodność z Siri i Google Now™
 • Odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu, dzwonienie z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego
 • Dożywotnie* mapy świata, TomTom Traffic i usługi TomTom Traffic
 • Podwójna prędkość przetwarzania i pięć razy szybsze uruchamianie

Kręte i pagórkowate drogi
Wyszukuj najbardziej kręte i pagórkowate drogi i unikaj nudnych, długich prostych odcinków. Wybierz poziom krętości i pagórkowatości trasy: niski, średni lub wysoki. Twoje urządzenie nawigacyjne zajmie się resztą, a Ty będziesz cieszyć się ekscytującą jazdą.


Aktualizacje przez sieć Wi-Fi®
Pobierz najnowsze mapy, oprogramowanie i łatwo zsynchronizuj nowe trasy dla urządzenia TomTom Rider, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla motocykli informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi® i wybrać pozycje do zainstalowania. 1

TomTom Road Trips
Ruszaj w drogę z najciekawszymi trasami na świecie dostępnymi wyłącznie do synchronizacji z urządzeniem Rider 550. Od krętych nadmorskich dróg po zapierające dech w piersi górskie wspinaczki — możesz znaleźć doskonałą trasę z zaznaczonymi wszystkimi miejscami na postój w malowniczej scenerii lub na przerwę na odpoczynek.

Planowanie tras motocyklowych w MyDrive
Korzystaj z MyDrive, aby tworzyć i edytować swoje idealne trasy. Wybieraj spersonalizowane punkty trasy, dobieraj poziom pagórkowatości i krętości, a potem ciesz się podróżą w obie strony po różnych trasach. Możesz udostępnić zaplanowaną podróż urządzeniu nawigacyjnemu dla motocyklistów przy użyciu łączności Bluetooth® lub Wi-Fi®. 1

Wiadomości ze smartfonu
Słuchaj wiadomości ze smartfonu na słuchawkach, aby pozostać w kontakcie, ale móc koncentrować się na drodze. Wyłącz tę opcję, jeśli chcesz zatracić się w nowych trasach, lub pozostaw ją włączoną, jeśli chcesz odbierać powiadomienia SMS, połączenia itd.

Zgodność z Siri i Google Now™
Odblokuj pełną obsługę smartfonu z Siri i Google Now™, aby uzyskać dostęp do muzyki, połączeń, wiadomości itd. Sprawdź prognozę pogody, po prostu zadając pytanie do mikrofonu zestawu słuchawkowego, aby natychmiast otrzymać odpowiedź, a wszystko to bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Planowanie podróży w obie strony
Pozwól urządzeniu TomTom Rider automatycznie odkrywać róże trasy powrotne z podróży. Po prostu wybierz punkt startowy i cel podróży, a urządzenie TomTom Rider zaplanuje różną trasę do celu i trasę powrotną, pozwalając Ci cieszyć się odkrywaniem nowych dróg.

Inteligentnie reagujący ekran
Przystosowany do obsługi w rękawicach ekran zapewnia nowy wymiar czułości. Inteligentnie reagujący ekran urządzenia TomTom Rider można przełączać między trybem cienkich i grubych rękawic zależnie od tego, co akurat masz na rękach.

Dożywotnie* mapy
Wybierz kolejną przygodę na trasie. Bez względu na to, czy zmierzasz na północ, czy na południe, możesz aktualizować mapy i trasy przez cały okres użytkowania urządzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Teraz dzięki łączności Wi-Fi® w urządzeniu TomTom Rider bycie na bieżąco jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. 2

Dożywotnia* usługa TomTom Traffic
Korzystaj z wyznaczanych na bieżąco inteligentnych tras, by omijać korki przez cały okres użytkowania* urządzenia nawigacyjnego dla motocyklistów. Otrzymuj bieżące informacje o miejscach występowania opóźnień i o dostępności szybszej trasy, aby móc inteligentnie zaplanować objazd. 3

Dożywotnia* usługa Fotoradary
Powiadomienia w urządzeniu TomTom Rider informują o zbliżaniu się do fotoradaru i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Teraz z Wi-Fi® możesz pobierać aktualizacje bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania* urządzenia nawigacyjnego dla motocykli.

Ostrzeżenia o czarnych punktach i korkach
Ostrzeżenia o czarnych punktach i korkach pomogą Ci w bezpiecznej jeździe. Urządzenie nawigacyjne dla motocyklistów pomaga unikać nagłego hamowania i zbyt szybkiej jazdy na niebezpiecznych drogach dzięki informacjom zapewniającym poczucie bezpieczeństwa.

Dzwonienie z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego z Siri i Google Now™
Dzwoń i odbieraj połączenia, nawet gdy masz telefon w kieszeni, korzystając ze sterowania głosowego w aplikacjach Siri i Google Now™. Dotknij, aby odebrać połączenie, lub po prostu używaj głosu, aby zadzwonić do dowolnej osoby z listy kontaktów.

Konstrukcja odporna na warunki pogodowe
Wytrzymała konstrukcja urządzenia TomTom Rider z metalicznymi krawędziami zapewnia odporność na upuszczenie i czynniki pogodowe (IPX7) pozwalającą na jazdę w dowolnych warunkach. Nawet mokry ekran ma taką samą czułość i dokładność działania, zapewniając precyzyjne sterowanie w każdych warunkach pogodowych.

Widok pionowy
Wystarczy ustawić ekran pionowo, by widzieć więcej zakrętów i móc zawczasu się do nich przygotować. Urządzenie nawigacyjne dla motocyklistów zostało wyposażone w innowacyjny obrotowy uchwyt, który umożliwia łatwe przełączanie między widokiem poziomym i pionowym.


DANE TECHNICZNE

Bateria
Bateria w zestawie - Bateria litowo-jonowa
Czas pracy baterii - Do 6 godzin niezależnego działania

Ekran
Rozmiar ekranu - Ekran dotykowy o przekątnej 11 cm (4,3")
Typ ekranu - Ekran pojemnościowy przystosowany do obsługi w rękawicach i czytelny w słońcu
Rozdzielczość ekranu - 480 × 272 WQVGA

Pamięć
Pamięć wewnętrzna: Tak – 16 GB
Gniazdo SD - microSD

Inne
Wodoszczelny - (IPX7) – urządzenie jest bezpieczne w czasie opadów

Połączenia
Połączenie ze smartfonem - Usługi TomTom Traffic, Fotoradary TomTom i QuickGPSfix poprzez połączenie Bluetooth® w smartfonie
Bluetooth® - Tak
Bluetooth® - Do dzwonienia i wymiany danych przez zestaw głośnomówiący
Połączenia - Wybierz sposoby łączności
USB - Port micro-USB i kabel USB 2.0

Inne
Bluetooth (do połączeń, wiadomości, Siri i Google Now) - Tak

Wymiary
Rozmiar (S × W × G) - 136,8 × 88,4 × 30,5
Waga - 280 gramy

Uchwyt
Uchwyt do pojazdu - Zestaw montażowy RAM – pasuje do prawie wszystkich motocykli

Mowa
Silnik mowy - Nuance
Synteza mowy (TTS) - Tak
Automatyczne rozpoznawanie mowy (ASR) - Nie
Speak & Go (VC+WUW) - Nie

Czujniki
Czujnik nachylenia - Tak
Czujnik światła - Nie

TMC
Informacje drogowe RDS - N/A

Połączenia
Wi-Fi - Tak

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • Uchwyt motocyklowy
 • Uchwyt RAM
 • Kabel USB
 • Przewód zasilający
 • UM-y dla motocyklistów
 • Samochodowy zestaw montażowy
 • RAM Anti-theft Solution
 • Futerał ochronny
 • Dokumentacja